MENU

Flagi reklamowe najwyższej jakości

Flagi reklamowe

Polska produkcja - Europejska jakość

Dlaczego warto kupić nasze Flagi Reklamowe?

Gdy siedziba firmy znajduje się w dużym biurowcem, flagi z nadrukiem pozwalają zaznaczyć jej obecność w budynku. W takiej sytuacji zakup flag jest inwestycją – potencjalni klienci nie będą musieli szukać Twojego przedsiębiorstwa, krążąc po okolicy. Wybierając je, pozwolisz zainteresowanym zaoszczędzić czas i szybko trafić do celu. Kiedy jeszcze warto zainwestować we flagi reklamowe? Być może Twoja firma regularnie bierze udział w eventach lub targach branżowych. Przygotowane na takie okazje stoisko, również może zostać wyposażone we flagi – przyciągną one wzrok odwiedzających.

flagi masztowe Warszawa


Z nami możesz realizować swoje projekty bez ryzyka!

Do produkcji flag używamy technologii cyfrowych. Główną technologią jest druk sublimacyjny charakteryzujący się
genialnym oddaniem kolorystyki projektów oraz bardzo dokładnym szczegółem nadruku.
Maszyny pomocnicze w produkcji to cyfrowa produkcja DTG czyli nadruk bezpośredni na dzianinie flagowej.

Flagi reklamowe – co musisz o nich wiedzieć?

Firmy zajmujące się produkcją flag reklamowych dbają o zróżnicowanie asortymentu. Jako potencjalny klient możesz wybierać wśród następujących flag: przenośnych, masztowych i samochodowych.

W zależności od zastosowanej technologii nadruku, końcowy wyrób może być odporny na czynniki – zarówno deszcz, jak i słońce. Jeżeli flagi reklamowe, które zamierzasz zakupić, mają stać na zewnątrz – przed siedzibą firmy, to koniecznie powinieneś zwrócić uwagę na sposób ich wykonania i zastosowany materiał – najlepiej, aby była to trwała dzianina flagowa.

Szeroki wybór produktów sprawia, że być może również Ty zastanawiasz się, gdzie kupić flagi. Warszawa to jedno z miast, w których działają liczni producenci takich wyrobów. Przed złożeniem zamówienia, powinieneś jednak upewnić się, że wybrana firma ma doświadczenie, a jakość oferowanych flag jest atrakcyjna w stosunku do ceny. Jedną z firm proponujących wysokiej jakości produkty reklamowe jest Reakcja Flagi Warszawa.


Kontakt:

REAKCJA Flagi Reklamowe -
Warszawa oddział internet

Biuro: ul. Strzeszyńska 61A
60-479 Poznań, Polska

Dane firmy:
Reakcja Flagi Reklamowe sp. z o. o.
ul. Szczawnicka 1, 60-471 Poznań
NIP: 7812005617

KOM: +48 604 376 329

Godziny:
Pon-Pt: 8.00 - 16.00
biuro@kup-flage.pl

Informacje:

TECHNOLOGIA
UTRZYMANIE FLAG
PROJEKTOWANIE
ZAMÓWIENIA


Współpraca:

Leżaki Reklamowe
Namioty reklamowe
Transparenty