MENU

Kontakt:

REAKCJA Flagi Reklamowe -
Warszawa oddział internet
Centrala: ul. Morszyńska 36
60-464 Poznań, Polska

KOM: +48 532 332 210

Godziny:
Pon-Pt: 8.00 - 16.00
biuro@kup-flage.pl

Płotki reklamowe

Płotek reklamowy STANDARD Warszawa

Płotek reklamowy STANDARD

Płotek reklamowy STANDARD jest to najbardziej praktyczne rozwiązanie wystawiennicze, dające możliwość dowolnej kombinacji rozstawienia. System opiera się na podstawowym zestawie nazwanym „płotek podstawowy” do którego w dowolnej konfiguracji dodawać można dowolną ilość tzw. płotków dodatkowych. Połączone ze sobą komponenty ustawić można pod dowolnym kątem i na dowolnym gruncie. Montaż konstrukcji i poszyć płotka jest niezwykle prosty dzięki sprawdzonemu i ergonomicznemu systemowi połączeń.

Płotek reklamowy CLASS Warszawa

Płotek reklamowy CLASS

Płotek reklamowy CLASS jest to najpowszechniejsze rozwiązanie wystawiennicze, dzięki prostocie swojej konstrukcji i łatwości montażu. Wysokiej klasy aluminium anodowane cechuje się wręcz niewiarygodną wytrzymałością (do 5 w skali Beauforta; 29-38 km/h), stąd też jest to produkt z najwyżej półki. Niebywałym atutem tego systemu reklamowego jest możliwość dowolnej wymiany poszyć z obu stron płotka. Zestaw zawiera: stelaż, torbę do przechowywania i transportu, przednie poszycie wraz z mocowaniami.

Płotek reklamowy PREMIUM CLASS Warszawa

Płotek reklamowy PREMIUM-CLASS

Płotek reklamowy PREMIUM CLASS jest to najbardziej uznane rozwiązanie wystawiennicze, dzięki prostocie swojej konstrukcji i łatwości montażu. Najwyższej klasy aluminium cechuje się wręcz niewiarygodną wytrzymałością, stąd też jest to produkt z najwyżej półki. Niebywałym atutem tego systemu reklamowego jest możliwość dowolnej wymiany płyt. Płotek przystosowany jest do wsuwania 5 mm płyt "PCV" z nadrukiem i w tej wersji sprzedawany jest podstawowy zestaw, który zawiera stelaż i przednią płytę.

Płotek reklamowy BOARD Warszawa

Płotek reklamowy BOARD

Ciekawą, a zarazem wyjątkową propozycją z naszej oferty niewątpliwie jest płotek reklamowy BOARD. Jest to (jak sama nazwa wskazuje) tablica na której zaprezentować można swoją reklamę. Do wyboru mają Państwo 4 formaty. Płyta reklamowa jest wykonana z PCV. Dzięki prostopadłej do podłoża ekspozycji, prezentowane treści reklamowe są niezwykle czytelne. Prostota montażu konstrukcji aluminiowej czyni ten płotek wręcz ekspresowym system wystawienniczym podczas rozstawiania.

Płotek reklamowy sandwich Warszawa

Sandwich reklamowy

Unikatowy, DWUSTRONNY przenośny sytem wystawienniczy. Dzięki sprężystym właściwością włókna szklanego poliestrowe poszycie układa się w specyficzny sposób na kształt "kanapki" nie marszcząc się. Całość konstrukcji po przytwierdzeniu szpilami sprawdza się również w ekspozycjach zewnętrznych. Lekkość konstrukcji i najwyższa jakość wydruku czynią ten produkt jedną z najbardziej praktycznych form reklamy podczas event-ów i prezentacji targowych.