MENU

Kontakt:

REAKCJA Flagi Reklamowe -
Warszawa oddział internet

Biuro: ul. Strzeszyńska 61A
60-479 Poznań, Polska

Dane firmy:
Reakcja Flagi Reklamowe sp. z o. o.
ul. Szczawnicka 1, 60-471 Poznań
NIP: 7812005617

KOM: +48 604 376 329

Godziny:
Pon-Pt: 8.00 - 16.00
biuro@kup-flage.pl

flagi przenosne Warszawa flagi reklamowe

Flagi reklamowe przenośne - WINDER

flagi reklamowe warszawa Poniższa oferta na flagi przenośne dotyczy masztu oraz flagi z indywidualnym nadrukiem. Rekomendujemy dokupienie do flag przenośnych, torby do przechowywania i transportu. Pozwala to na ergonomiczne transportowanie flagi oraz w razie potrzeby schowanie i przechowanie bez ryzyka uszkodzenia.

Do flagi należy także dobrać podstawę, odpowiednią do zapotrzebowania. Jeżeli flaga ma być eksponowana na zewnątrz zaleca się dobierać podstawy z rotorem, dzięki któremu flaga ustawia się zgodnie z kierunkiem wiatru i zapobiega przewracaniu się (dotyczy podstaw krzyżowych). Jeżeli natomiast flaga ma być wyłącznie eksponowana wewnątrz – wystarczy zakupić podstawę z trzpieniem.

Szybki kontakt : biuro@kup-flage.pl

flagi przenośne winder drop standard formaty flag przenośnych podstawy wolnostojące i wbijane dla flag przenośnych akcesoria dla flag przenośnych instukcja montażu dla flagi winder maszty przenośne teleskopowe i segmentowe wykroniki dla flag typu winder


Wszelkie możliwe akcesoria do flag oraz masztów można znaleźć w naszym sklepie internetowym: www.akcesoria-flagowe.pl

Rekomendowane podstawy wbijane lub wkręcane w grunt:

  • - Dla flag : 1,2m – 3,55m - podstawa wbijana z rotorem
  • - Dla flagi 4,7m - podstawa wkręcana z rotorem lub podstawa wbijana z rotoremDo podstaw krzyżowych można dokupić obciążnik wodny, który dodatkowo dociąża podstawę i ją stabilizuje. Dolne zakończenie flagi jest dowolne – może być proste (90 stopni w stosunku do masztu) lub w każdym innym kształcie. Poniższa wizualizacja przedstawia najczęściej wykonywane kształty masztów typu winder. Górna część flagi pozostaje niezmienna.