MENU

Kontakt:

REAKCJA Flagi Reklamowe -
Warszawa oddział internet
Centrala: ul. Morszyńska 36
60-464 Poznań, Polska

KOM: +48 532 332 210

Godziny:
Pon-Pt: 8.00 - 16.00
biuro@kup-flage.pl

flagi przenosne Warszawa flagi reklamowe

Flagi reklamowe przenośne - WINDER

flagi reklamowe warszawa Poniższa oferta na flagi przenośne dotyczy masztu oraz flagi z indywidualnym nadrukiem. Rekomendujemy dokupienie do flag przenośnych (od 1,2 do 4,7m wysokości), torby do przechowywania i transportu. Pozwala to na ergonomiczne transportowanie flagi oraz w razie potrzeby schowanie i przechowanie bez ryzyka uszkodzenia.

Do flagi należy także dobrać podstawę, odpowiednią do zapotrzebowania. Jeżeli flaga ma być eksponowana na zewnątrz zaleca się dobierać podstawy z rotorem, dzięki któremu flaga ustawia się zgodnie z kierunkiem wiatru i zapobiega przewracaniu się (dotyczy podstaw krzyżowych). Jeżeli natomiast flaga ma być wyłącznie eksponowana wewnątrz – wystarczy zakupić podstawę z trzpieniem.

Szybki kontakt : biuro@kup-flage.plflagi przenośne typu winder flagi przenośne aluminiowe

Wszelkie możliwe akcesoria do flag oraz masztów można znaleźć w naszym sklepie internetowym : www.akcesoria-flagowe.pl
akcesoria flagowe podstawy do masztów akcesoria do masztów przenośnych maszty teleskopowe i eco

Rekomendowane podstawy wbijane lub wkręcane w grunt:

  • - Dla flag : 1,2m – 3,55m - podstawa wbijana z rotorem
  • - Dla flagi 4,7m - podstawa wkręcana z rotorem lub podstawa wbijana z rotoremDo podstaw krzyżowych można dokupić obciążnik wodny, który dodatkowo dociąża podstawę i ją stabilizuje. Dolne zakończenie flagi jest dowolne – może być proste (90 stopni w stosunku do masztu) lub w każdym innym kształcie. Poniższa wizualizacja przedstawia najczęściej wykonywane kształty masztów typu winder. Górna część flagi pozostaje niezmienna.